CORA PLUS s. r. o.

Pracovníci úklidu

Odeslat

Pracovní náplň
Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pracovní pozici Pracovník úklidu pro provoz Zlín.
Náplň práce: pravidelný úklid kanceláří, chodby a sociálního zařízení
Pracovní úvazek zkrácený: 4-5 hodin týdně.
Pracovní místo je vyhrazeno pro OZP/OZZ.

Požadujeme:
- Trestní bezúhonnost
- Samostatnost, komunikativnost
- Praxe s úklidem vítána

Poznámka:
Prosíme uchazeče, aby nechodili na místo výkonu práce. Kontaktní osoba se zde nenachází. První kontakt je telefonický.
- Zázemí stabilní celorepublikové společnosti
- Odpovídající finanční a prémiové ohodnocení
- Firemní benefity (stravenky, ošatné)
Volné místo pracovníci úklidu pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pracovníci úklidu

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: CORA PLUS s. r. o.
Ulice: třída 3. května 1180
Město: Zlín
PSČ: 763 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Mlčochová
E-mail: zlin@cora-management.cz
Telefon: +420 775 737 018

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CORA PLUS s.r.o.