Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pracovníci úklidu

Pracovní místo ( Pracovníci úklidu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pracovní pozici Pracovník úklidu pro provoz Zlín.
Náplň práce: pravidelný úklid kanceláří, chodby a sociálního zařízení
Pracovní úvazek zkrácený: 4-5 hodin týdně.
Pracovní místo je vyhrazeno pro OZP/OZZ.

Požadujeme:
- Trestní bezúhonnost
- Samostatnost, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

řidič/ka nákladních vozidel Pro rozšíření svých činností v nákladní dopravě hledáme řidiče/čky mezinárodní kamionové dopravy. Požadujeme: ŘP sk. C+E a profesní osvědčení, zdravotní způsobilost (dopravně psychologické vyšetření), platná školení. Nabízíme: zaměstnání v ...
ČSAD Kyjov Logistics a.s. Kyjov, Inzerováno před 2 dny

řidič/ka MKD Pracoviště: Velkomoravská 3543/87, 695 01 Hodonín. ŘP sk. C, E. Kontakt na tel. 519 306 619, výběrové řízení bude probíhat vždy v pondělí a čtvrtek. Volné místo řidič/ka mkd pro lokalitu Hodonín.
ANTARES, s.r.o. Hodonín, Inzerováno před 2 dny

řidič/ka nákladních vozidel Pracoviště: Boršovská 2228/5, 697 01 Kyjov. Pro rozšíření svých činnosti v nákladní dopravě hledáme řidiče mezinárodní kamionové dopravy. Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C+E a profesní osvědčení, zdravotní způsobilost (dopravně psychologické ...
ČSAD Kyjov Logistics a.s. Kyjov, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit