ALL WASTE s.r.o.

Třídiči odpadů

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt telefonicky (út 9:00)

Místo výkonu práce: U Vlečky 592, 664 42 Modřice.
Volné místo třídiči odpadů pro lokalitu Modřice.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Třídiči odpadů

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Pozici nabízí: ALL WASTE s.r.o.
Ulice: U Vlečky 592
Město: Modřice
PSČ: 664 42

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bílý
Telefon: +420 774 647 950

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ALL WASTE s.r.o.