Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ŔIDIČ MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY

Pracovní místo ( ŔIDIČ MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C+E, platný profesní průkaz, digitální kartu do tachografu, dopravně psychologické vyšetření, samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru vítána;

Nabízíme: zaškolení a odbornou pomoc, jistotu a zázemí silné a stabilní české dopravní společnosti, firemní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Tesaři V případě zájmu nás kontaktujte spíše e-mailem!!! Místo výkonu práce: Staré Nespeřice 20, Petrovice II. Volné místo tesaři pro lokalitu Petrovice II.
Lesoservis s.r.o. Petrovice II, Inzerováno dnes

Manipulační dělníci ve výrobě - fyzicky náročná práce - nutný dobrý zdravotní stav Místo výkonu práce: Křivenice 1, 277 03 Horní Počaply Kontakt:telefonicky úterý a čtvrtek 9:00-14:00 Volné místo manipulační dělníci ve výrobě pro lokalitu Horní Počaply.
PRYKOM s.r.o. Horní Počaply, Inzerováno dnes

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení Jedná se o fyzicky náročnou práci, dobrý zdravotní stav, převážně zvedání břemen nad 15 kg - výroba dřevěných palet Kontakt: Liudmyla Guliieva ČT: - PÁ: 9:00 - 12:00 283 882 530; guliieva.mironstav@seznam.cz, osobní schůzka na adrese místa výkonu ...
MIRONSTAV s.r.o. Lužec nad Vltavou, Inzerováno dnes

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit