dělník ve slévárenství

Pracovní místo ( dělník ve slévárenství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hlásit se na e-mail: oleksandra.katseznam.cz, osobně: každé pondělí 10-12h na adrese Na Perštýně 519/9a, 460 01 Liberec
Pracovní poměr na dobu 90 dnů.
Volné místo dělník ve slévárenství pro lokalitu Jablonec nad Nisou.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

OPERÁTOR VÝROBY Místo výkonu práce: Kubelíkova 604/73, 460 06 Liberec 6 Popis pracovní náplně: - operátor výroby provádí dělnické práce ve výrobě na základě celkového zadání a stanovených výrobních postupů - identifikuje poruchy výrobních zařízení Požadujeme: - ...
Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o. Liberec, Inzerováno včera

Dělník dřevařské výroby Náplní práce je práce na lisu/pile pro výrobu styčníkových vazníků. Výhodou je oprávnění na VZV. Nabízíme: výkonnostní prémie, příspěvek na stravování, penzijní připojištění. Pozice je vhodná i pro cizince. První kontakt pouze e-mailem. Volné místo ...
BIOS s.r.o. Česká Lípa, Inzerováno včera

Dělník - ce do čistírny DĚLNÍK- CE DO ČISTÍRNY - práce v malém kolektivu, příprava výrobků k čištění, čištění a poté konečná úprava po čištění, svědomitost, pracovitost Nabízíme: benefity a příspěvek na stravování, mzda 95,-Kč/hodinu + os. příplatek 1000,-Kč , po zkušební ...
KARA Trutnov, a.s. Trutnov, Inzerováno včera