TERNOPSTAV CZ s.r.o.

dělník ve slévárenství

Odeslat

Pracovní náplň
Hlásit se na e-mail: oleksandra.k@seznam.cz, osobně: každé pondělí 10-12h na adrese Na Perštýně 519/9a, 460 01 Liberec
Pracovní poměr na dobu 90 dnů.
Volné místo dělník ve slévárenství pro lokalitu Jablonec nad Nisou.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 01. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: dělník ve slévárenství

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: TERNOPSTAV CZ s.r.o.
Ulice: Vedlejší 88
Město: Jablonec nad Nisou
PSČ: 466 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Alena Kestlerová
E-mail: oleksandra.k@seznam.cz
Telefon: +420 608 140 263

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TERNOPSTAV CZ s.r.o.