dělník ve slévárenství

Pracovní místo ( dělník ve slévárenství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hlásit se na e-mail: oleksandra.katseznam.cz, osobně: každé pondělí 10-12h na adrese Na Perštýně 519/9a, 460 01 Liberec
Pracovní poměr na dobu 90 dnů.
Volné místo dělník ve slévárenství pro lokalitu Jablonec nad Nisou.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Výrobní dělníci Místo výkonu práce: U Cukrovaru č.p. 139 Benátky nad Jizerou II 294 71 Benátky nad Jizerou 1 Prvotní kontakt: tel.: 326 771 233 (7-15 hod.) Volné místo výrobní dělníci pro lokalitu Benátky nad Jizerou.
KORUND BENÁTKY, s.r.o. Benátky nad Jizerou, Inzerováno včera

Dělníci v oblasti výstavby budov CZ - ISCO 93130 DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV - spolehlivost, pracovitost Volné místo dělníci v oblasti výstavby budov pro lokalitu Dvůr Králové nad Labem.
PAVLYSHSTAV s.r.o. Dvůr Králové nad Labem, Inzerováno včera

Obsluha šicích a vyšívacích strojů - výrobní dělník-šič/ka Požadujeme: • manuální zručnost, spolehlivost, aktivitu, dobrý zdravotní stav. Jedná se o práci vestoje, 3 směnný provoz. Nástupní mzda bude od 1.5.2015 činit 17.000 Kč. Po zapracování činí mzda až 24.000,-- Kč. Zaměstnanci u nás mají tyto výhody: - ...
Adient Czech Republic k.s. Česká Lípa, Inzerováno včera