Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pomocní kuchaři

Pracovní místo ( Pomocní kuchaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme:
- Vzdělání - odborné vyučení bez maturity, Praxe v oboru gastronomie, Flexibilnost, spolehlivost, zodpovědnost, Schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:
- práci na HPP (platové ohodnocení dle započitatelné praxe 12 410,- - 15 540,-, po zapracování další platové složky), příjemný ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Kuchař/ka Příprava vietnamské a čínské kuchyně. Pozice je vhodná i pro cizince. První kontakt emailem nebo telefonicky! Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Česká Lípa.
NAMEUWIN s.r.o. Česká Lípa, Inzerováno včera

Pomocný/á kuchař/ka Příprava vietnamské a čínské kuchyně. Pozice je vhodná i pro cizince. První kontakt emailem nebo telefonicky! Volné místo pomocný/á kuchař/ka pro lokalitu Česká Lípa.
NAMEUWIN s.r.o. Česká Lípa, Inzerováno včera

SAMOSTATNÝ/Á KUCHAŘ/KA vyučení a praxe v oboru, hlásit se telefonicky nebo osobně na provozovně Volné místo samostatný/á kuchař/ka pro lokalitu Liberec.
PJ NEPTUN spol. s r.o. Liberec, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit