STL Express s.r.o.

Dispečer dopravy

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme:
čistý trestní rejstřík, znalost ruského jazyka slovem (popř. i písmem), dále znalost anglického jazyka slovem, spolehlivost, slušné vystupování.
Volné místo dispečer dopravy pro lokalitu Kladno.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 10. 2018
Směnovost: Noční provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Dispečer dopravy

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Doprava a logistika
Pozici nabízí: STL Express s.r.o.
Ulice: V Bažantnici 2636
Město: Kladno
PSČ: 272 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mykola Kuzmyk
E-mail: mykola.kuzmyk@stlexpress.cz
Telefon: +420 774 499 890

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: STL Express s.r.o.