Brusiči - povrchová úprava kovů

Pracovní místo ( Brusiči - povrchová úprava kovů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Volné místo pro brusiči - povrchová úprava kovů lokalitu Hospozín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

BRUSIČ - PRAHA 9, až 30 000 Kč/měs. Chcete pracovat ve významné výrobní společnosti nabízející atraktivní pracovní ohodnocení a spoustu benefitů? Máte zkušenosti s prací s bruskou? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis, hledáme totiž vhodné kandidáty na pozici Brusiče. Náplň ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

Brusič - povrchová úprava kovů Praxe, jeřábnický popř. vazačský průkaz - výhodou. Nabízíme: dopravu na pracoviště zdarma, možnost přesčasových hodin dle dohody, možnost turnusového pracovního cyklu, dovolenou dle zákoníku práce. Volné místo brusič - povrchová úprava kovů pro ...
ROMTES Service a.s. Kladno, Inzerováno déle jak týden