Truhláři

Pracovní místo ( Truhláři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Vyučen nebo praxe v oboru, zájem o řemeslo, spolehlivost.

Způsob kontaktu: předem telefonicky domluvit schůzku nebo emailem.
Volné místo truhláři pro lokalitu Karviná.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Pomocný modelář Požadavky: spolehlivost; pečlivost; odpovědnost; vyučení v oborech lakýrník, přípravář, stolař, brašnář, truhlář - výhodou Nabízíme: výkonnostní ohodnocení; 13. - 14. plat Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: ...
PRO-CARBON, s.r.o. Lipník nad Bečvou, Inzerováno před 3 dny

Výroba a oprava palet Místo výkonu práce: Truhlářská 445/6, Ostrava - Kunčice Kontakt telefonicky 774 415 874 nebo e-mailem: alenabadalova@centrum.cz Požadujeme: - vyučení v oboru se dřevem výhodou - ŘP sk. C výhodou - profesní průkaz výhodou - čtení výkresové ...
BA-DY EFEKT spol. s r.o. Ostrava, Inzerováno před 3 dny

truhláři řidičský průkaz výhoda Volné místo truhláři pro lokalitu Horní Bludovice.
Stolařství Aleš s.r.o. Horní Bludovice, Inzerováno před 3 dny