Bohuslav Jandák

Truhláři

Odeslat

Pracovní náplň
Vyučen nebo praxe v oboru, zájem o řemeslo, spolehlivost.

Způsob kontaktu: předem telefonicky domluvit schůzku nebo emailem.
Volné místo truhláři pro lokalitu Karviná.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Truhláři

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Bohuslav Jandák
Ulice: U Bažantnice 1759
Město: Karviná
PSČ: 735 06

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bohuslav Jandák
E-mail: b.jandak@centrum.cz
Telefon: +420 605 944 028

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Bohuslav Jandák