EUROPANEL s.r.o.

PRACOVNÍK DO STAVEBNĚ TRUHLÁŘSKÉ VÝROBY

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce:
- výroba a expedice dílců stavební soustavy EUROPANEL
- výroba stavebně truhlářských produktů
Požadujeme:
- vyučení v oboru truhlář nebo tesař
Nabízíme:
- Rozmanitou práci v malém pracovním kolektivu
- Profesní růst
- Práci na HPP v jednosměnném provozu
- Nástupní plat 120Kč/hod + výkonnostní prémie
V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu 602 548 341 nebo na e-mail jahodova@europanel.cz
Volné místo pracovník do stavebně truhlářské výroby pro lokalitu Liberec.

Nabízíme
Nástup možný od: 14. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRACOVNÍK DO STAVEBNĚ TRUHLÁŘSKÉ VÝROBY

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Průmysl
Pozici nabízí: EUROPANEL s.r.o.
Ulice: U Kolory 302
Město: Liberec
PSČ: 463 12

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Jahodová
E-mail: jahodova@europanel.cz
Telefon: +420 602 548 341

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EUROPANEL s.r.o.