REFERENT MAJETKOVÉ SPRÁVY

  • Liberec

Pracovní místo ( REFERENT MAJETKOVÉ SPRÁVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Referent majetkové správy - oddělení provozní a správy majetku, úsek ekonomiky, krajské ředitelství Liberec, HZS Libereckého kraje
Místo pracovního působiště: Liberec
Náplň pracovního místa:
Příprava, zadávání a kontrola veřejných zakázek.
Dále pracovník:
- Řídí zadávání veřejných zakázek ve smyslu příslušných ustanovení zákona č. 134/20 Sb., o zadávání veřejných zakázek
- Zpracovává a eviduje smluvní dokumentaci uzavřenou s dodavateli v rámci veřejných zakázek.
- Zpracovává investiční záměry HZS kraje za oblast kapitálových výdajů.
- Podílí se na zpracování podkladů za oblast kapitálových výdajů pro vypracování státního závěrečného účtu za HZS kraje.
- Zpracovává seznamy nepotřebného majetku za HZS kraje, vypracovává rozhodnutí o nepotřebnosti, provádí nabídkové řízení a zajišťuje fyzickou likvidaci
- Zpracovává a eviduje smluvní dokumentaci o převodech majetku
- Zabezpečuje evidenci dlouhodobého hmotného a nehmotného majetku v příslušném programu
- Metodicky řídí a kontroluje evidenci majetku u HZS kraje.
Charakteristika pracovního místa:
- Platová třída 11,
- minimální stupeň dosaženého vzdělání vysokoškolské v bakalářské studijním programu.
Další požadavky na volné pracovní místo:
- Řidičský průkaz sk. B,
- velmi dobrá znalost práce na PC (tabulkové a textové editory, prezentační programy),
- vzdělání v oboru technické, ekonomické nebo humanitní,
- znalost ekonomického informačního systému SAP výhodou.
Plat:
Platový tarif v rozpětí 20450 Kč až 30 750 Kč (+ osobní příplatek)
Výčet dokladů, které připojí uchazeč o volné služební místo k přihlášce:
profesní životo