GARMATUR s.r.o.

ŘIDIČ DODÁVKY - KURÝR

Odeslat

Pracovní náplň
ŘP sk. B, fyzická zdatnost - těžší břemena, hlásit se e-mailem
Volné místo řidič dodávky - kurýr pro lokalitu Liberec.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 12. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘIDIČ DODÁVKY - KURÝR

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Doprava a logistika, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: GARMATUR s.r.o.
Ulice: České mládeže 594
Město: Liberec
PSČ: 460 06

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marek Dědič
E-mail: marek.dedic@seznam.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GARMATUR s.r.o.