Služba, výrobní družstvo

Vrátní - hlídači

Odeslat

Pracovní náplň
Vhodné pro osoby OZP. Certifikát strážného výhodou.
Pouze denní směny.
Nabízíme: stravenky, odměny, 13.plat, možnost využití výhodné rekreace na Šumavě, zvýhodněný telefonní tarif, příplatky za přesčasy.
V případě zájmu zašlete své životopisy na email: potocka@sluzbavd.cz, nebo balkova@sluzbavd.cz, případně volejte v pracovní dny od 6,00 - 14,30hod.
Místo výkonu práce: Kooperativa v.o.d., Sázavská 786, Uhlířské Janovice
Jobmatch
Volné místo vrátní - hlídači pro lokalitu Uhlířské Janovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vrátní - hlídači

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Služba, výrobní družstvo
Ulice: Sázavská 786
Město: Uhlířské Janovice
PSČ: 285 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Renata Potocká
E-mail: potocka@sluzbavd.cz
Telefon: +420 602 306 403,723 817 441

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Služba, výrobní družstvo