GRAFIK/ČKA - práce z domova

  • Sušice

Pracovní místo ( GRAFIK/ČKA - práce z domova ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vhodné pouze pro OZP (vozíčkáře) - PRACOVIŠTĚ Z DOMOVA
POŽADUJEME: znalost práce v programu CorelDRAW nebo Photoshop, kreatitiva, zodpovědnost, pečlivost, smysl pro dobře odvedenou práci, komunikativnost, zkušenosti s prací na obdobné pozici, samostatnost
NÁPLŇ PRÁCE: úprava fotografií pro e-shop, grafické práce, tvorba reklamních letáků a newsletterů
NABÍZÍME: zaškolení, firemní podpora, práce z pohodlí domova, možnost profesního růstu, zajímavá kreativní práce, příspěvek na penzijní připojištění, možnost vedení účtu zdarma, právní poradenství, firemní akce, zázemí stabilní společnosti, možnost nákupu výrobků za velmi zvýhodněné ceny.
Volné místo grafik/čka - práce z domova pro lokalitu Sušice.