2P SERVIS s.r.o.

GRAFIK/ČKA - práce z domova

Odeslat

Pracovní náplň
Vhodné pouze pro OZP (vozíčkáře) - PRACOVIŠTĚ Z DOMOVA
POŽADUJEME: znalost práce v programu CorelDRAW nebo Photoshop, kreatitiva, zodpovědnost, pečlivost, smysl pro dobře odvedenou práci, komunikativnost, zkušenosti s prací na obdobné pozici, samostatnost
NÁPLŇ PRÁCE: úprava fotografií pro e-shop, grafické práce, tvorba reklamních letáků a newsletterů
NABÍZÍME: zaškolení, firemní podpora, práce z pohodlí domova, možnost profesního růstu, zajímavá kreativní práce, příspěvek na penzijní připojištění, možnost vedení účtu zdarma, právní poradenství, firemní akce, zázemí stabilní společnosti, možnost nákupu výrobků za velmi zvýhodněné ceny.
Volné místo grafik/čka - práce z domova pro lokalitu Sušice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: GRAFIK/ČKA - práce z domova

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: 2P SERVIS s.r.o.
Ulice: Nádražní č.e. 580
Město: Sušice
PSČ: 342 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ilona Matějčková
E-mail: personalni@2pservis.cz
Telefon: +420 733 133 146

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: 2P SERVIS s.r.o.