Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

GRAFIK/ČKA - práce z domova

Pracovní místo ( GRAFIK/ČKA - práce z domova ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Vhodné pouze pro OZP (vozíčkáře) - PRACOVIŠTĚ Z DOMOVA
POŽADUJEME: znalost práce v programu CorelDRAW nebo Photoshop, kreatitiva, zodpovědnost, pečlivost, smysl pro dobře odvedenou práci, komunikativnost, zkušenosti s prací na obdobné pozici, samostatnost
NÁPLŇ PRÁCE: úprava fotografií pro e-shop, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Média, reklama a grafika

Další volná místa

Příležitost pro ELEKTRO absolventy! Baví Vás skládání a oprava počítačů? Vyznáte se v komponentech počítače a k tomu máte vzdělání v oboru IT nebo elektro? Pokud ano, máme pro Vás skvělou nabídku! Hledáme šikovné kandidáty na pozici TECHNIK SERVISNÍHO CENTRA! Vaší náplní práce ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Operátor/ka výroby od 19 300 Kč Nabízime dlouhodobou fyzicky nenáročnou práci na 2 i 3 směnný provoz! Vaši náplní bude: - jednoduchá manuální práce - ručná kompletace součástek - práca v čistém prostředí - práce bez přesčasů !
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Pohodový parťák do výroby - až 25000kč/mesíčně! Nabízíme práci ve stabilní nadnárodní společnosti s možností profesního růstu! Máte zájem o práci ve výrobě? Rádi se neustále učíte a zlepšujete? Nebojíte se třísměnného nebo nepřetržitého provozu a jste spolehlivý/spolehlivá? Máme pro Vás ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit