prodavač/ka - pokladní Bystřice

Pracovní místo ( prodavač/ka - pokladní Bystřice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Bystřice
Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, k uvedené mzdě odměny.
Požadujeme: trestní bezúhonnost
Volné místo prodavač/ka - pokladní bystřice pro lokalitu Bystřice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Účetní - Účtování přijatých a vystavených faktur - Účtování bankovních výpisů, např. úhrady faktur či mezd - Účtování pokladních dokladů - Účtování úhrad služebních cest - Příprava a zpracování zpráv o vztazích za české entity skupiny - Zaškolování nových ...
Talentor Advanced Search, s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

RECEPČNÍ V HOTELU CIZ Přijmeme kolegyni/kolegu na pozici recepční/ho se znalostí AJ. Požadavky: - praxe na pozici recepční výhodou - znalost AJ - příjemné vystupování, upravený vzhled, spolehlivost, loajalita, - trestní bezúhonnost Základní popis práce: - check-in, ...
CG1 Invest s.r.o. Písek, Inzerováno před 3 dny

Pokladní / prodavači Pozice: pokladní/prodavači Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené Nástup možný ihned. Mzda: 16 250,- až 20 000,- Kč Kontakt: Ledl Martin, tel.: 720 971 072, e-mail: martin.ledl@penny.cz Místo výkonu práce:Penny Market s.r.o., Březnice, ...
Penny Market s.r.o. Březnice, Inzerováno před 3 dny