lakýrník průmyslových nádrží

Pracovní místo ( lakýrník průmyslových nádrží ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Zdislavice
První kontakt e-mailem.
Volné místo lakýrník průmyslových nádrží pro lokalitu Zdislavice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

lakýrnik práškovou barvu pro vypalovací pec-komaxit, včetně ruční přípravy prášk Místo výkonu práce TVD a.s. Rokytnice, Rokytnice 203 763 21 Slavičín Požadavky: znalost technické výkresové dokumentace, složení sestavy podle výkresu, zkušenosti u sváření plechu a profilu o síle do 1,5 mm. Sváření argonem metodou TIG. 100% ...
BAMAŠI s.r.o. Praha, Inzerováno včera

LAKÝRNÍK - Říčany Jste zkušený lakýrník a hledáte pracovní uplatnění? Pak nám zašlete Váš životopis a reagujte na pozici LAKÝRNÍKA ještě dnes! Náplň práce: * Příprava povrchu pro lakování * Broušení a opalování ploch * Čištění a odmašťování ploch * Máčení, ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Dělník flock Náplň práce: obsluha automatické flockovací linky, ruční stříkání lepidla, nanášení flocku, kontrola linky při zahájení výroby, základní údržba, seřízení a opravy linky, aktivní podpora a dohled nad výrobou a kvalitou. Požadujeme: základní ...
HOEKO - Automotive s.r.o. Jiřice, Inzerováno před 5 dny