Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Pracovní místo ( Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Znalost němčiny a angličtiny (alespoň slovem), znalost práce na PC, příjemné vystupování, chuť pracovat. Denní a noční směny (6-18 a 18-6 hod.).
Volné místo recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních pro lokalitu Hnanice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Kuchař v kongresovém centru Hotelu Tři Věžičky Hledáme šikovného kuchaře na zajištění firemních akcí v kongresovém centru hotelu. Náplň práce - hotelové snídaně, bufety, rauty, firemní akce Pracovní doba - dle objednaných akcí - někdy víc volna, někdy míň, ale v průměru menší čas strávený v ...
GARANT - KONGRES, s.r.o. Střítež, Inzerováno před 3 dny

recepční - pouze pro OZP Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně po předchozí dohodě. Požadujeme trestní bezúhonnost, uživatelskou znalost práce na PC, základy administrativa, inkasování platby v hotovosti. Nepřetržitý provoz ve 12-ti hodinových směnách. Místo je ...
BRYVECASTA s.r.o. Brno, Inzerováno před 3 dny

Recepční - pouze OZP Zájemci o volnou pracovní pozici zašlou svůj životopis na email: prace@mpvp.cz nebo osobně doručí na adresu MÁME PRO VÁS PRÁCI s.r.o., Jarní 50, 614 00 Brno. Praxe výhodou nikoliv podmínkou. Práce na vrátnici bez nočních směn. Lze i na zkrácený ...
MÁME PRO VÁS PRÁCI s.r.o. Brno, Inzerováno před 3 dny