Hotel HAPPY STAR s.r.o.

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Odeslat

Pracovní náplň
Znalost němčiny a angličtiny (alespoň slovem), znalost práce na PC, příjemné vystupování, chuť pracovat. Denní a noční směny (6-18 a 18-6 hod.).
Volné místo recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních pro lokalitu Hnanice.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 09. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Hotel HAPPY STAR s.r.o.
Ulice: Znojemská 111
Město: Hnanice
PSČ: 669 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Martin Herzig
E-mail: herzig@hotelhappystar.cz
Telefon: +420 777 007 160

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Hotel HAPPY STAR s.r.o.