Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)

Pracovní místo ( Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
vzdělání podmínkou dle zák. o pedag. pracovnících, praxe výhodou vhodné i pro absolventy, PD 10-22hod., pružná PD dle rozpisu směn, práce v odpol. hodinách, vychovatelé na internátě
Volné místo vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) pro lokalitu Znojmo.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Vychovatelka školní družiny Volné místo pro vychovatelka školní družiny lokalitu Vojnův Městec.
Základní škola Vojnův Městec, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace Vojnův Městec, Inzerováno před 4 dny

VYCHOVATEL 12.9/9.7.2018 - pedagogické usměrňování odsouzených, realizace kázeňské pravomoci, návrhy na přerušení trestu, povoluje pohyb vězňů, kontrola korespondence, atd. Min. VOŠ pedagogického směru, bezúhonnost, znalost práce na PC, psychická způs. pro ...
Vězeňská služba České republiky Břeclav, Inzerováno před 6 dny

Vychovatel (úvazek 0,75) + asistent pedagoga (úvazek 0,25) - Rovečné Požadavky na kvalifikaci dle zákona č. 563/2004 Sb., § 16, odst. 2. Psychická způsobilost dle zákona č. 109/2002 Sb.. Po uplynutí doby určité možnost prodloužení na dobu neurčitou. 9. platová třída - vychovatel - úvazek 0,75 4. platová třída - ...
Dětský domov, Rovečné 40 Rovečné, Inzerováno déle jak týden