Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Slévárenský dělník - JEŘÁBNÍK

Pracovní místo ( Slévárenský dělník - JEŘÁBNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
směnnost: 3 směny, noční provoz. Hrubá měsíční mzda od: 80,- + 5,- Kč/hod. do: 105,- +10,- Kč/hod.
Požadujeme:
- zdravotní způsobilost, práce v prašném a hlučném prostředí
- minimálně 1 rok praxe
- jeřábnické zkoušky A - AS, vazačské zkoušky
- samostatnost, manuální zručnost, spolehlivost, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Stavebnictví a reality

Další volná místa

Dělníci v oblasti výstavby budov místo výkonu práce: Praha kontakt: Mukhair Oksana, tel.: 727831471, e-mail: bimberstav@seznam.cz místo výkonu práce kromě Prahy může být v celé ČR, dle nasmlouvaných zakázek Volné místo dělníci v oblasti výstavby budov pro lokalitu Praha.
BIMBERSTAV s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Dělníci v oblasti výstavby budov místo výkonu práce: Davídkova č.p. 694/26, Libeň, 180 00 Praha 8, kontakt:Mykytynets, tel.: 608349832 pomocné práce na stavbách, bourací práce, uklízení sutí Volné místo dělníci v oblasti výstavby budov pro lokalitu Praha.
ACG-Real s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Dělníci v oblasti výstavby budov Místo výkonu: Praha Kontakt: Chopyk Yuriy, e-mail: juranc@seznam.cz,UoZ zasílat na adresu Hornoměcholupská 576/6,102 00 Praha 10-Hostivař (PÁ: 8-11 hod) Volné místo dělníci v oblasti výstavby budov pro lokalitu Praha.
BAROV B.B. s.r.o. Praha, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit