Mencl Guss s.r.o.

Slévárenský dělník - JEŘÁBNÍK

Odeslat

Pracovní náplň
směnnost: 3 směny, noční provoz. Hrubá měsíční mzda od: 80,- + 5,- Kč/hod. do: 105,- +10,- Kč/hod.
Požadujeme:
- zdravotní způsobilost, práce v prašném a hlučném prostředí
- minimálně 1 rok praxe
- jeřábnické zkoušky A - AS, vazačské zkoušky
- samostatnost, manuální zručnost, spolehlivost, svědomitost, flexibilita a schopnost učit se nové věci
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky (po - pá 7:00-15:30 hod.) nebo osobně na adresu Kratochvílova 1107, 413 01 Roudnice nad Labem.
Volné místo slévárenský dělník - jeřábník pro lokalitu Roudnice nad Labem.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Slévárenský dělník - JEŘÁBNÍK

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: Mencl Guss s.r.o.
Ulice: Kratochvílova 1107
Město: Roudnice nad Labem
PSČ: 413 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hana Počtová
E-mail: hana.poctova@menclguss.cz
Telefon: +420 727 879 841,412 871 102

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Mencl Guss s.r.o.