Všeobecné sestry s osvědčením

Pracovní místo ( Všeobecné sestry s osvědčením ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
směnnost: 2 směny, noční provoz - 12 hodinové pracovní směny. Výpis z rejstříku trestů, pracovitost, ,možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem.
Volné místo všeobecné sestry s osvědčením pro lokalitu Roudnice nad Labem.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

SAP FI/CO Application Specialist Do you have experience with support and development of SAP FI? Do modules GL, AP and AR ring a bell? Do you have a previous experience with WebServices and Electronic Data Interchange? Are you looking for an exciting position in a multinational ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Application Specialist - SAP FI Do you have experience with support and development of SAP FI? Do modules GL, AP and AR ring a bell? Are you looking for an exciting position in a multinational company? Your main responsibilities as application specialist will be: - incident ...

Siebel Application Support An international company is looking for a suitable candidate to fill the position of Siebel Application Support. Your main responsibilities will be: - Service for a set of applications/services - monitoring, reporting and ensuring their ...