Masér - ka

Pracovní místo ( Masér - ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
MASÉR - KA - masérský kurz nutný, ubytování a strava zajištěna
Volné místo masér - ka pro lokalitu Špindlerův Mlýn.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Masér/-ka Kontakt e-mailem gabriela@centrum.cz nebo telefonicky. - odborný masér ve zdravotnictví výhodou - masérský kurz (MŠ, MZ) - nástup na HPP nebo DPP (dle dohody) - možnost zkráceného úvazku. Volné místo masér/-ka pro lokalitu Kvasiny.
REHAGAMA s.r.o. Kvasiny, Inzerováno včera

MASÉR/-KA MASÉR/-KA - Místo výkonu práce: S. K. Neumana 250/4, Hradec Králové - PP na dobu určitou od 1. 6. 2018 do 31. 5. 2021 - Požadujeme: znalost jávských a thajských masáží - Výhodou: kurz nebo praxe v Indonésii nebo Thajsku - V případě zájmu nás ...
První Evropská, s.r.o. Hradec Králové, Inzerováno před 5 dny

MASÉR/-KA - THAJSKÉ MASÁŽE MASÉR/-KA -THAJSKÉ MASÁŽE - PP na dobu určitou na 2 roky, nástup od 15.1.2015, dvousměnný provoz, pracoviště Hradec Králové a Trutnov - Požadujeme: znalost více druhů thajských masáží, platný certifikát, znalost thajského (aktivně) a anglického ...
Radek Fiebinger Hradec Králové, Inzerováno před 6 dny