Řidič sk. C

Pracovní místo ( Řidič sk. C ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Převoz chlazených potravin na centrální sklady, prac. doba po-pá (každý den doma), víkendy volné, moderní vozový park, vozidlo Mercedes Benz Atego, možnost parkování v obci bydliště, kontakt telefon (8-17 h) nebo e-mail.
Volné místo řidič sk. c pro lokalitu Boršice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

SEŘIZOVAČI Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Kubíčková tel.: 582 402 429 (v době 7:00-15:30 hod.). Požadujeme: SOU technického směru s výučním listem, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC, znalost konstrukčních provedení vstřikovacích ...
Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o. Olšany u Prostějova, Inzerováno včera

Optometrista pracoviště Kroměříž - VOŠ/VŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy v oboru, řidičský průkaz B, chuť se učit novému - nástupní mzda HM 30.000,-Kč + podíl z tržeb, nový služební automobil, PD Po-Pá 8:00-17:00 hod. - své písemné nabídky s profesním ...
DR. OPTIK Moravia s.r.o. Kroměříž, Inzerováno včera

Stavební a provozní elektromontér pracoviště Vážany - dle zakázek v rámci celé ČR - elektromontáž slaboproudých a silnoproudých rozvodů na stavbách, servisní činnost - vyučení, praxe v oboru vítána, činnosti dle Vyhlášky č. 50/1978 Sb., řidičský průkaz skupiny B - PD Po-Pá ...
Industria AC a.s. Kroměříž, Inzerováno včera