JEDNOTA, spotřební družstvo v Rakovníku

administrativní pracovnice + prodavačka

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Ročov 13
kumulovaná funkce administrativní pracovnice a prodavačky
pracovní doba po-pá
spolehlivost, komunikativnost, praxe v administrativě a obchodu výhodou. Více info na telč. 724267398
stravenky a další benefity
kontakt:724267398, e-mail: instruktorky@jednotarakovnik.cz
Volné místo administrativní pracovnice + prodavačka pro lokalitu Ročov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: administrativní pracovnice + prodavačka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: JEDNOTA, spotřební družstvo v Rakovníku
Ulice: 13
Město: Ročov
PSČ: 439 67

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hana Miklianová
E-mail: instruktorky@jednotarakovnik.cz
Telefon: +420 724 267 398

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JEDNOTA, spotřební družstvo v Rakovníku