ZVU Servis a.s.

FRÉZAŘ/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Hradec Králové

FRÉZAŘ/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup ihned
- Požadujeme: vyučení, 2 roky praxe v oboru
- Nabízíme: dovolenou navíc
- V případě zájmu kontaktujte: Beníšková Eva, tel.: 603 414 662, 495 823 241, e-mail: zvu.servis@zvu.cz
Volné místo frézař/-ka pro lokalitu Hradec Králové.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: FRÉZAŘ/-KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: ZVU Servis a.s.
Ulice: Pražská třída 322
Město: Hradec Králové
PSČ: 500 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Beníšková
E-mail: zvu.servis@zvu.cz
Telefon: +420 603 414 662,495 823 241

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZVU Servis a.s.