MERKUR TOYS s.r.o.

LAKÝRNÍK/-ICE - VEDOUCÍ PRACOVNÍ SKUPINY - PRÁŠKOVÁ LAKOVNA

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Hrubá měsíční mzda dle kvalifikace a délky praxe, nástupní mzda s nárůstem po zapracování.

Požadavky: vzdělání a praxe v oboru.

Kontakt - Ing. Kříž Jaromír, tel.: 737 278 669, e-mail: merkur@merkurtoys.cz (zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Nádražní 289, Police nad Metují.
Volné místo lakýrník/-ice - vedoucí pracovní skupiny - prášková lakovna pro lokalitu Police nad Metují.

Požadavky
Jiné - praxe v oboru

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: LAKÝRNÍK/-ICE - VEDOUCÍ PRACOVNÍ SKUPINY - PRÁŠKOVÁ LAKOVNA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: MERKUR TOYS s.r.o.
Ulice: Husova 363
Město: Police nad Metují
PSČ: 549 54

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jaromír Kříž
E-mail: merkur@merkurtoys.cz
Telefon: +420 737 278 669

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MERKUR TOYS s.r.o.