LAKÝRNÍK/-ICE - VEDOUCÍ PRACOVNÍ SKUPINY - PRÁŠKOVÁ LAKOVNA

Pracovní místo ( LAKÝRNÍK/-ICE - VEDOUCÍ PRACOVNÍ SKUPINY - PRÁŠKOVÁ LAKOVNA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Hrubá měsíční mzda dle kvalifikace a délky praxe, nástupní mzda s nárůstem po zapracování.

Požadavky: vzdělání a praxe v oboru.

Kontakt - Ing. Kříž Jaromír, tel.: 737 278 669, e-mail: merkuratmerkurtoys.cz (zaslání životopisu) ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví