KUCHAŘ/KA - PIZZAŘ (HPP, DPP, DPČ)

Pracovní místo ( KUCHAŘ/KA - PIZZAŘ (HPP, DPP, DPČ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 z:5/9/2018 (HPP, DPP, DPČ)
Práce na HPP, nebo DPP, nebo DPČ. Práce na plný, anebo zkrácený úvazek.
Nabízíme finanční prémie, pizza zdarma, příspěvek na dopravu.
Kontakt viz výše.
Volné místo kuchař/ka - pizzař (hpp, dpp, dpč) pro lokalitu Frýdek-Místek.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Pomocná síla do kuchyně Pracoviště: Bendlova č.p. 21/4, Olomouc. Nástup možný ihned. Pondělí - pátek, 9:00 - 14:00 hod. První kontakt je možný POUZE telefonicky. Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Olomouc.
Pavel Rusek Olomouc, Inzerováno včera

Pomocná síla do kuchyně Pracoviště: V hlinkách č.p. 930/11, Olomouc. Nástup možný ihned. Požadujeme praxi v oboru. Směnnost: turnusové služby nebo jednosměnný provoz. První kontakt je možný POUZE telefonicky. Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Olomouc.
KAMEL CLUB s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Pomocná síla do kuchyně Pracoviště: Slavonínská č.p. 539/32, Olomouc. Nástup možný ihned. Praxe v oboru výhodou. Turnusové služby - krátký/dlouhý týden, směny 10:00 - 22:00 hod. První kontakt je možný POUZE telefonicky. Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu ...
Treda Invest s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera