Slezská pekárna JK s. r. o.

CUKRÁŘ/CUKRÁŘKA

Odeslat

Pracovní náplň
A11 z: 5/9/2018
Praxe v oboru. Možnost domluvy na plný/zkrácený úvazek, dohodu.
Požadujeme manuální zručnost. Výše platu se pohybuje podle množství výroby a zakázek.
Kontakt telefonicky viz výše.
Volné místo cukrář/cukrářka pro lokalitu Frýdek-Místek.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: CUKRÁŘ/CUKRÁŘKA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Slezská pekárna JK s. r. o.
Ulice: Slezská 1082
Město: Frýdek-Místek
PSČ: 738 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kontakt
Telefon: +420 558 633 758

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Slezská pekárna JK s. r. o.