MONÍNEC s.r.o.

Pokladní v restauraci

Odeslat

Pracovní náplň
Pozice: pokladní v restauraci
Vhodné i pro OZP.
Přijmeme pracovníky na pozici pokladní nebo pokladníka v samoobslužné restauraci.
Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecká strava, nápoje, lyžování v areálu zdarma
Nástup: od 1.12.2018 do 31.3.2019 (možnost prodloužení). Mzda: 17 000,- až 25 000,- Kč
Kontakt: Vaverková Libuše, tel.: 739 393 543, e-mail: vaverkova@moninec.cz
Místo výkonu práce: MONÍNEC s.r.o., Moninec č.p. 7, 257 91 Sedlec-Prčice 1
Volné místo pokladní v restauraci pro lokalitu Sedlec-Prčice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pokladní v restauraci

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Marketing, reklama a PR, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: MONÍNEC s.r.o.
Ulice: 7
Město: Sedlec-Prčice
PSČ: 257 91

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Libuše Vaverková
E-mail: vaverkova@moninec.cz
Telefon: +420 739 393 543

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MONÍNEC s.r.o.