Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

dispečer betonárny

Pracovní místo ( dispečer betonárny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme:
Středoškolské vzdělání, praxe vítána, základní znalost práce na PC, organizační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost.
Nabízíme:
Práce v zavedené perspektivní společnosti, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování
Volné místo dispečer betonárny pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

DISPEČEŘI STROJÍRENSKÉ VÝROBY DISPEČEŘI STROJÍRENSKÉ VÝROBY - Místo výkonu práce: Hořovice. Zaměstnanecké výhody: stravenky. Kontakt: telefonicky (Po-Pá od 7:00-15:30 hod.), osobně (na adrese od 8:00-15:30 hod.). Volné místo dispečeři strojírenské výroby pro lokalitu Hořovice.
SEKYRKA s.r.o. Hořovice, Inzerováno před 3 dny

Dispečer/ka dopravy Požadavky: angličtina (slovem i písmem), každodenní telefonická komunikace s klienty v daném jazyce, planované telefonní služby mimo pracovní dobu Zaměstnanecké výhody: služební telefon i k osobním účelům + notebook 1. kontakt se zaměstnavatelem ...
Rubeš - Mezinárodní autobusová doprava Mšec, Inzerováno před 5 dny

Disponent v logistice Máte zkušenost s prací v logistice? Chcete změnu? Láká Vás práce v moderní zahraničí společnosti? Možná hledáme právě Vás ! Obsazujeme místa na pozici DISPONENTA V LOGISTICE! A co Vás jako dispečera čeká a nemine? - koordinování přepravy, ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit