Řidič traktoru se štěpkovačem a obsluha štěpkovače

Pracovní místo ( Řidič traktoru se štěpkovačem a obsluha štěpkovače ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Široká Niva 226
Řidič traktoru se štěpkovačem, obsluha štěpkovače, ználost práce s hydraulickou rukou, řidičský průkaz skupiny B, T.
Hlásit se na telefon 731 567 423
Z : 5.9.2018
Volné místo řidič traktoru se štěpkovačem a obsluha štěpkovače pro lokalitu Široká Niva.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

Prodejce náhradních dílů a příslušenství v Šumperku Stručný popis práce: aktivní prodej náhradních dílů a příslušenství; zajišťování řádného a včasného plnění zákaznických objednávek; výdej náhradních dílů a příslušenství na úsek servisu; příjem, skladování a ošetřování náhradních dílů a ...
AUTO HÉGR, a.s. Šumperk, Inzerováno před 2 dny

Řidiči MKD z: 7.1.2019, a: 31.1.2019 Místo vhodné i pro občany z jiného státu EU. Přijmeme řidiče sk. C+E na jízdy v rámci EU s návraty do stanoviště. Víkendy - dle dohody. Digitální karta, praxe a profesní průkaz nutný. Kontakt: Více info volat v pracovní ...
P.I. Transport s.r.o. Frenštát pod Radhoštěm, Inzerováno před 2 dny

Řidiči nákladních automobilů z: 10.1.218 a: 15.2.2019 Pracovní místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu. Požadavky: řidičský průkaz sk. C, E, profesní průkaz, spolehlivost, zodpovědnost, fyzická odolnost, trestní bezúhonnost. Nabízíme: ubytování v rodinném domě, práci v ...
LXM Group a. s. Nový Jičín, Inzerováno před 2 dny