Řidič traktoru se štěpkovačem a obsluha štěpkovače

Pracovní místo ( Řidič traktoru se štěpkovačem a obsluha štěpkovače ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Široká Niva 226
Řidič traktoru se štěpkovačem, obsluha štěpkovače, ználost práce s hydraulickou rukou, řidičský průkaz skupiny B, T.
Hlásit se na telefon 731 567 423
Z : 5.9.2018
Volné místo řidič traktoru se štěpkovačem a obsluha štěpkovače pro lokalitu Široká Niva.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

Operátor skladu a příprava výroby Pracoviště: Železniční č.p. 512/7, Olomouc. V současné době v ASPER ENVI, s.r.o. hledáme zkušeného Operátora skladu a přípravy výbory, který by měl zájem o práci ve firmě s moderním technologickým zázemím. Požadavky: - vzdělání: SOU nebo SŠ ...
ASPER ENVI, s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Operátor/ka výroby - lisovna Pracoviště: Hamerská č.p. 681/50, Olomouc. Operátor výroby na lisovně je zodpovědný za obsluhu technologie na lisovně. Náplní práce bude - Obsluha výrobního zařízení - lisy, vločkovky, dekantéry, předehřev semene a vloček a linky peletizace - ...
ADM Olomouc s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Prodejce Pracoviště: Brněnská č.p. 404/57, Olomouc. Nástup možný ihned. Hledáme zkušeného prodejce. Zkušenosti v oboru nejsou podmínkou. Nabízíme perspektivní práci, kde můžete rozvíjet prodejní dovednosti a prohlubovat technické znalosti. Zajistíme Vám ...
MOTO MORAVA s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera