INTEGRA H + H, s.r.o.

PRODAVAČ/KA A EXPEDIENT/KA V PEKAŘSKÉM OBCHODĚ

Odeslat

Pracovní náplň
Prodej a nabízení pekařských výrobků.
Příprava a expedice pekařských výrobků.
Zajímavá a různorodá práce, prodejna spojená s pekárnou.
Směnnost dle dohody.
Směny: 0:30 - 9:00, 5:00 - 13:00, 7:00 - 15:00, 9:00 - 17:30
Nutná vlastní doprava, (v některých případech jsme schopni dopravu zajistit)

Otevírací dny pondělí - sobota
(sobota 1x za 3 týdny)

kontakt: telefonicky každý den od 7.00 do 21.00 hod.,
Volné místo prodavač/ka a expedient/ka v pekařském obchodě pro lokalitu Vysoké nad Jizerou.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 09. 2018
Směnovost: Čtyřsměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRODAVAČ/KA A EXPEDIENT/KA V PEKAŘSKÉM OBCHODĚ

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: INTEGRA H + H, s.r.o.
Ulice: K. Havlíčka Borovského 138
Město: Vysoké nad Jizerou
PSČ: 512 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Balatka
E-mail: p.balatka@ceskepecivo.cz
Telefon: +420 702 207 436

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: INTEGRA H + H, s.r.o.