ELEKTROTECHNIK, ELEKTRONIK - ELEKTRONIČKA

Pracovní místo ( ELEKTROTECHNIK, ELEKTRONIK - ELEKTRONIČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
*KO: Kupec Pavel, tel.: 553 780 400. Životopis zašlete na e-mail: pavel.kupecatkupson.cz.
SOU v oboru slaboproudá elektrotechnika, vyhláška č.50/1978 §6 - není podmínkou.
Pracoviště Opava, nástup ihned.
Volné místo elektrotechnik, elektronik - elektronička pro lokalitu Opava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Pomocní dělníci ve výrobě (OZP) Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. Nástup možný IHNED. Pracovní doba 4 hodiny denně. Náplň práce: příprava kabelových svazků Požadujeme: manuální zručnost - nutná; ...
OZS sociální podnik s.r.o. Hranice, Inzerováno před 3 dny

Elektromechanici pro vlakové jednotky Náplň práce - Pravidelná oprava a údržba našich vlakových jednotek Stadler Flirt - Preventivní prohlídky a opravy, dle plánu údržby - Diagnostika závad s využitím moderního vybavení a speciálních přístrojů Požadavky: - Vzdělání (elektrotechnické, ...
LEO EXPRESS s.r.o. Bohumín, Inzerováno před 3 dny

ELEKTROPROJEKTANT/-KA STROJÍRENSKÝCH ZAŘÍZENÍ SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika, praxe na obdobné pozici, znalost oblasti návrhu napájení, ovládání, jištění, pohonové techniky a aplikací (motor-měnič), znalost SW pro elektrotechnické projektování - EPLAN, dobrá znalost MS Office, dobré ...
Prestar, s. r. o. Opava, Inzerováno před 3 dny