Vrátka, z.s.

PEKAŘ - CUKRÁŘ

Odeslat

Pracovní náplň
- výhodou vyučení v oboru
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- určeno výhradně OZP

Kontakt:
- osobně na adrese Hasskova 95/16, Třebíč,
- tel. 737 565 011
- e-mail: rybnickova.irena@vratka.cz
Volné místo pekař - cukrář pro lokalitu Třebíč.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 09. 2018
Směnovost: Neurčeno

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PEKAŘ - CUKRÁŘ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Vrátka, z.s.
Ulice: L. Pokorného 29
Město: Třebíč
PSČ: 674 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Irena Rybníčková
E-mail: rybnickova.irena@vratka.cz
Telefon: +420 737 565 011

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vrátka, z.s.