PEKAŘ - CUKRÁŘ

Pracovní místo ( PEKAŘ - CUKRÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- výhodou vyučení v oboru
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- určeno výhradně OZP

Kontakt:
- osobně na adrese Hasskova 95/16, Třebíč,
- tel. 737 565 011
- e-mail: rybnickova.irenaatvratka.cz
Volné místo pekař - cukrář pro lokalitu Třebíč.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

POMOCNÝ KUCHAŘ/KA - CUKRÁŘ/KA -OZP určeno pro OZP, možnost zkráceného úvazku, mzda bude upřesněna podle úvazku a zkušeností při osobním jednání, vyučení v oboru výhodou Volné místo pomocný kuchař/ka - cukrář/ka -ozp pro lokalitu České Budějovice.
Lukáš Čeněk České Budějovice, Inzerováno včera

CUKRÁŘ/KA - KUCHAŘ/KA Hledáme kuchaře - cukráře do kavárny v Č. Budějovicích v centru města. Mzda uvedena pro plný úvazek, možnost zkráceného úvazku - PP, DPP, DPČ Požadavky: vyučení v oboru výhodou, znalost slané i sladké kuchyně, kladný vztah ke zdravé výživě, ...

cukrář/ka prac. doba: 7:00 - 15:30 hod. Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě na adrese Dolní 1, 580 01 Havlíčkův Brod. Volné místo cukrář/ka pro lokalitu Havlíčkův Brod.
Jana Vrhelová Havlíčkův Brod, Inzerováno před 7 dny