Ing. Jana Loiblová

DISPEČER/DISPEČERKA VNITROSTÁTNÍ DOPRAVY

Odeslat

Pracovní náplň
Praxe v oboru dopravy výhodou.
AJ či NJ výhodou.
Požadujeme rychlé rozhodování, komunikační schopnosti.
Vhodné pro absolventy, OZZ.
Volné místo dispečer/dispečerka vnitrostátní dopravy pro lokalitu Lukov.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 09. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: DISPEČER/DISPEČERKA VNITROSTÁTNÍ DOPRAVY

Minimální požadavky vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Administrativa a organizace, Doprava a logistika
Pozici nabízí: Ing. Jana Loiblová
Ulice: 121
Město: Lukov
PSČ: 676 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Milan Loibl
E-mail: loibl@seznam.cz
Telefon: +420 736 704 052

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. Jana Loiblová