KAROSÁRNA OMARO s.r.o.

Autolakýrník

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky:
Vyučen v oboru není podmínkou (zájem o autolakýrnickou práci).

Nabízíme:
Čisté, plně vybavené prostředí v dobrém malém kolektivu spolupracovníků

Zájemci se mohou hlásit:
- telefonicky (7,00 - 16,00 hod.) na čísle 602 527 269 - pan Matušenko
Volné místo autolakýrník pro lokalitu Osek nad Bečvou.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Autolakýrník

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: KAROSÁRNA OMARO s.r.o.
Ulice: 50
Město: Osek nad Bečvou
PSČ: 751 22

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslav Matušenko
Telefon: +420 602 527 269

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KAROSÁRNA OMARO s.r.o.