Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Truhlář - stolař

Pracovní místo ( Truhlář - stolař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky:
měl by si mít praxi v oboru výroba nábytku z masivu a lepení spárovky, měl by si být spolehlivý zručný a ochotný se učit novým věcem a v neposlední řadě měl by si mít vášeň a radost pro práci se dřevem.

Nabízíme:
práci ve skvělém kolektivu, flexibilní pracovní dobu, možnost přesčasu, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Stavební truhláři ZK. Zaměstnanci budou vysíláni na pracovní cesty v rámci ČR. Volné místo stavební truhláři pro lokalitu Uherský Brod.
SANIZO, spol. s r.o. Uherský Brod, Inzerováno dnes

TRUHLÁŘ KO: Dressler Miroslav, tel.: 606 263 490 - volejte po - pá 8:00 - 15:00 hod., e-mail: mdressler@brumovice.net. Manuální zručnost, spolehlivost. Prac. doba 6:00 -14:30 hod., pracoviště Skrochovice, nástup ihned. Náplň práce: výroba dveří a zárubní, ...
VLTAVÍN - PORTAL, spol. s r.o. Brumovice, Inzerováno včera

Truhlář, stolař, obráběč Požadavky: spolehlivost, pracovitost, ochota učit se novým věcem, manuální zručnost, znalost tech. dokumentace Popis práce: výroba platových a hliníkových oken a dveří Zaměstnavatel nabízí: motivující finanční ohodnocení, plnohodnotný 13. plat, ...
FenStar s.r.o. Hodějice, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit