Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Truhlář - stolař

Pracovní místo ( Truhlář - stolař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky:
měl by si mít praxi v oboru výroba nábytku z masivu a lepení spárovky, měl by si být spolehlivý zručný a ochotný se učit novým věcem a v neposlední řadě měl by si mít vášeň a radost pro práci se dřevem.

Nabízíme:
práci ve skvělém kolektivu, flexibilní pracovní dobu, možnost přesčasu, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech ZK. Znalost AJ na komunikační úrovni. V případě osobní schůzky telefonická domluva předem NUTNÁ! Volné místo truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech pro lokalitu Uherský Brod.
EFF, spol. s r.o. Uherský Brod, Inzerováno před 4 dny

truhlář Pracovní poměr na dobu neurčitou. Praxe není podmínkou. Zaměstnanecké výhody: stravenky. První kontakt telefonicky nebo mailem. Volné místo truhlář pro lokalitu Lysice.
TARGET DESIGN s.r.o. Lysice, Inzerováno před 4 dny

Stolaři/truhláři Požadavky: vzdělání vyučení nebo vyučení s maturitou, manuální zručnost, praxe vítána, ŘP sk. B Popis práce: PP na dobu neurčitou, vhodné i pro absolventy, výroba nábytku, interiérových a exteriérových prvků, výstavních stánků, vestavných skříní, ...
VELECKÝ s.r.o. Křenovice, Inzerováno před 5 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit