Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Truhlář - stolař

Pracovní místo ( Truhlář - stolař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky:
měl by si mít praxi v oboru výroba nábytku z masivu a lepení spárovky, měl by si být spolehlivý zručný a ochotný se učit novým věcem a v neposlední řadě měl by si mít vášeň a radost pro práci se dřevem.

Nabízíme:
práci ve skvělém kolektivu, flexibilní pracovní dobu, možnost přesčasu, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Tesař, stavební truhlář Pracoviště: Olomučany č.p. 376, 679 03 Olomučany. dotované stravování v místě pracoviště, možnost ubytování. První kontakt osobně PO-PÁ 9.00 - 15.00 v místě výkonu práce: Olomučany č.p. 376, 679 03 Olomučany, na mail: kocarik@domestav.cz nebo ...
DOMESTAV s.r.o. Olomučany, Inzerováno před 2 dny

Truhláři * Požadujeme: fyzickou zdatnost. Volné místo truhláři * pro lokalitu Zubří.
Jana Zbranková Zubří, Inzerováno před 3 dny

truhlář Možno absolvent bez praxe. Volné místo truhlář pro lokalitu Velenov.
VYMONA s.r.o. Velenov, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit