Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

SKLADNÍK, ŘIDIČ

Pracovní místo ( SKLADNÍK, ŘIDIČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce:
rozvoz stavebního materiálu, skládání materiálu hydraulickou rukou, nákladní auto bez vleku
Požadavky:
- řidičský průkaz skupiny C
- profesní průkaz
- řidičský průkaz na VZV - výhodou, není podmínkou
Pracovní doba:
po-pá - 7:00 - 16:00 hod., sobota - 4 hodiny dopoledne - 2 x za ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

PRACOVNÍCI NA SERVIS ELEKTRO POŽADUJEME: vyučení v oboru elektro (ÚSO výhodou), vyhláška č. 50, manuální zručnost, řidičský průkaz sk. B, časová nezávislost, samostatnost VÝHODOU: řidičský průkaz sk. C NÁPLŇ PRÁCE: elektroúdržba objektu v Klatovech, servis fotovoltaických ...
Olymp, export-import, spol.s.r.o. Klatovy, Inzerováno dnes

ZEDNÍK Vyučen, praxe podmínkou, řidičský průkaz sk. B výhodou. Mzda bude upřesněna dle zkušeností a praxe. Práce v rámci Jihočeského a Středočeského kraje. Volné místo zedník pro lokalitu České Budějovice.
DUDYSTAV s.r.o. České Budějovice, Inzerováno dnes

Zámečníci Pozice: zámečníci Požadavky: znalost výkresové dokumentace, výhodou řidičské oprávnění sk. C, vysokozdvižné vozíky, pracovní plošiny, výhodou zkoušky svařování - EN-CO2, výhodou vazačské, jeřábnické zkoušky,výhodou znalost práce na fréze, soustruhu, ...
KK T E C H N O I N G spol.s r.o. Dobříš, Inzerováno dnes

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit