Západočeská bezpečnostní agentura s.r.o.

Pracovníci ostrahy, strážní

Odeslat

Pracovní náplň
Nabízíme zaměstnání na hlavní pracovní poměr, plný nebo zkrácený úvazek, jen noční směny od 18:00 do 06:00 hod. Zkrácený úvazek, cca 8 -9 směn za jeden měsíc. Vznik pracovního poměru možný ihned. Pracovní místa vyhrazená pro OZP. Náplní práce je: kontrola objektu, vedení evidence. Požadujeme čistý trestný rejstřík, odpovědný přístup k plnění pracovních povinností, certifikát strážného (možno dodělat po nástupu do zaměstnání). V případě zájmu o nabízenou pozici, prosím o kontaktování na tel č. 608 339 381, nebo na mailovou adresu info@zcba.cz (nechodit na pracoviště bez předchozího ohlášení).
Volné místo pracovníci ostrahy, strážní pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pracovníci ostrahy, strážní

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: Západočeská bezpečnostní agentura s.r.o.
Ulice: Soukenická 690
Město: Plzeň
PSČ: 301 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Klenovský
E-mail: info@zcba.cz
Telefon: +420 608 339 381

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Západočeská bezpečnostní agentura s.r.o.