Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pracovníci ostrahy, strážní

Pracovní místo ( Pracovníci ostrahy, strážní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nabízíme zaměstnání na hlavní pracovní poměr, plný nebo zkrácený úvazek, jen noční směny od 18:00 do 06:00 hod. Zkrácený úvazek, cca 8 -9 směn za jeden měsíc. Vznik pracovního poměru možný ihned. Pracovní místa vyhrazená pro OZP. Náplní práce je: kontrola objektu, vedení evidence. Požadujeme čistý ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

OBSLUHA SPORT BARU OBSLUHA SPORT BARU - Místo výkonu práce: Žebrák. Upřesňující informace: nástup možný ihned. Kontakt: životopisy zasílat na e-mail, osobně (předem telelfonicky domluvit schůzku). Volné místo obsluha sport baru pro lokalitu Žebrák.
FANY - GAME, s.r.o. Žebrák, Inzerováno dnes

SVÁŘEČ A ZÁMEČNICKÉ PRÁCE - ŘEZÁNÍ SVÁŘEČ A ZÁMEČNICKÉ PRÁCE - ŘEZÁNÍ - Místo výkonu práce: Karlštejn. Náplň práce: jedná se o nadělení profilu na ocelové zárubně a jeho sváření. Doplňující informace: 3 směny, úkolová mzda, od 12200,- Kč. Kontakt: osobně (předem tel domluvit ...
KERVAL a.s. Karlštejn, Inzerováno dnes

POLICISTA - VRCHNÍ REFERENT (PŘÍSLUŠNÍK POLICIE ČR) POLICISTA - VRCHNÍ REFERENT (PŘÍSLUŠNÍK POLICIE ČR) - Doplňující informace: služební poměr, policista v přímém výkonu služby na dobu určitou - 3 roky s možností změny na dobu neurčitou. Požadavky: osobnostní, fyzická, zdravotní způsobilost, ...
Krajské ředitelství policie Středočeského kraje Beroun, Inzerováno dnes

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit