APM Automotive s.r.o.

Řidič, operátor - prodejce_Roztoky u Prahy

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce:
•Řízení malého dodávkového vozidla
•Nakládání, vykládání zásilek
•Zajišťování průvodních formulářů, odvod tržeb
•Provádění běžné údržby vozidla
•Komunikace se zákazníky
•Práce s příslušným evidenčním a informačním SW

Požadavky:
•ÚSV / SOU (v oboru automechanik výhodou)
•Praxe v řízení motorového vozidla
•Komunikační schopnosti a prodejní dovednosti
•Technické znalosti v oblasti autodílů výhodou
•Počítačová gramotnost, obsluha firemního SW
•Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
•Zaměstnání v HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
•Jednorázový náborový příspěvek ve výši 9.000,- Kč + navýšení mzdy po zkušební době
•Příspěvek na stravování, dovolená navíc a další zaměstnanecké benefity
•Práce v příjemném kolektivu, zaškolení na pozici

Nástup:
•Možný ihned, nebo dle dohody

Pokud Vás zaujala naše pracovní nabídka zašlete Váš strukturovaný životopis na e – mail: job@apm.cz, předmět zprávy:
Řidič/ prodejce_ROZTOKY

Kontaktní osoby:
•vedoucí pobočky Roztoky: Jana Bělunková, mobil: 739 530 808
e-mail: jana.belunkova@apm.cz
•personální oddělení: Andrea Blahníková, tel.: 379 302 929
Volné místo řidič, operátor - prodejce_roztoky u prahy pro lokalitu Roztoky.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidič, operátor - prodejce_Roztoky u Prahy

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Doprava a logistika, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: APM Automotive s.r.o.
Ulice: Lidická 1348
Město: Roztoky
PSČ: 252 63

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Bělunková
E-mail: jana.belunkova@apm.cz
Telefon: +420 739 530 808

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: APM Automotive s.r.o.