Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Řidič, operátor - prodejce_Roztoky u Prahy

Pracovní místo ( Řidič, operátor - prodejce_Roztoky u Prahy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce:
•Řízení malého dodávkového vozidla
•Nakládání, vykládání zásilek
•Zajišťování průvodních formulářů, odvod tržeb
•Provádění běžné údržby vozidla
•Komunikace se zákazníky
•Práce s příslušným evidenčním a informačním SW

Požadavky:
•ÚSV / SOU (v oboru automechanik výhodou)
•Praxe v ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Řidič vnitrostátní sklápěcí dopravy Místo výkonu práce: okresy Kladno, Rakovník Beroun. Pořadavky: ŘP sk. C, E + profesní způsobilost, karta řidiče, zdravotní způsobilost Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: Jan Komínek 602284140 Volné místo řidič vnitrostátní sklápěcí dopravy pro ...
KODE Autodoprava s.r.o. Sýkořice, Inzerováno dnes

Řidič SILO cisterny Místo výkonu práce: okres Rakovník, Beroun a Kladno. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: Jan Komínek 602284140 Volné místo řidič silo cisterny pro lokalitu Sýkořice.
KODE Autodoprava s.r.o. Sýkořice, Inzerováno dnes

Řidiči/strojníci Požadujeme: řidičský průkaz sk C. Řidičský průkaz sk. E a profesní průkaz výhodou. Nabízíme: služební telefon a auto. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 736628345 nebo e-mailem tatra.mrazek@seznam.cz Volné místo řidiči/strojníci pro ...
David Mrázek Nesuchyně, Inzerováno dnes

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit