Technická univerzita v Liberci

VRÁTNÝ/Á NA RECEPCI KOLEJÍ VESEC - BRIGÁDA

Odeslat

Pracovní náplň
CHARAKTERISTIKA: veškerá agenda spojená se službou na kolejích Technické univerzity v Liberci, dozor nad vnitřním chodem koleje. DOVEDNOSTI: uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word), organizační schopnosti, schopnost rychle řešit problémy, aktivní přístup k práci, zodpovědnost, spolehlivost. VZDĚLÁNÍ: SOU (výuční list). PRACOVNÍ POMĚR: DPP nebo DPČ, nepřetržitý provoz, 80,- Kč/hod. NÁSTUP: ihned. NABÍZÍME: příjemné pracovní prostředí, možnost hlídání dětí v dětském koutku, univerzitní mateřská školka, možnost ubytování v zaměstnanecké ubytovně. Bližší informace Vám poskytne pí Ing. Iva Šídová, tel: 485 355 203, mob.tel: 606 156 281, nebo p. Jaroslav Kučera, tel: 485 354 611. Strukturovaný životopis doručte e-mailem (jaroslav.kucera@tul.cz a v kopii: iva.sidova@tul.cz) nebo osobně na výše uvedenou adresu. Volné místo je zveřejněno na úřední desce TUL.
Volné místo vrátný/á na recepci kolejí vesec - brigáda pro lokalitu Liberec.

Nabízíme
Nástup možný od: 11. 10. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: VRÁTNÝ/Á NA RECEPCI KOLEJÍ VESEC - BRIGÁDA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Technická univerzita v Liberci
Ulice: 17. listopadu 587
Město: Liberec
PSČ: 460 15

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Iva Šídová
E-mail: iva.sidova@tul.cz
Telefon: +420 485 355 203

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Technická univerzita v Liberci