Lakýrník

Pracovní místo ( Lakýrník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Výkon práce: Slaný a Stochov
Nabízíme:
- zázemí moderního závodu mezinárodního koncernu
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- možnosti osobního i profesního rozvoje
- vánoční odměna a odměna na dovolenou
- závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
- vzdělávací kurzy
- firemní akce pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Lakýrníci automobilů a jiných vozidel Místo výkonu: Černokostelecká 565/114, 108 00 Praha 10-Malešice Kontakt: Ing. Dana Texlová, tel.: 724 518 519, e-mail: dana.texlova@tukas.cz Vyučen v oboru nebo rekvalifikace praxe vítána ale ne podmínkou Řidičské oprávnění min. skupina ...
TUkas ČSAO a.s. Praha, Inzerováno před 2 dny

PLASTIKÁŘI - PŘÍPRAVA LAMINÁTOVÝCH FOREM PLASTIKÁŘI - PŘÍPRAVA LAMINÁTOVÝCH FOREM - Místo výkonu práce: Otročiněves. Nástup možný ihned. Náplň práce: čištění forem, příprava forem s nanesením GC, mokrý ořez laminátového výrobku a vyndání výrobku z formy, praxe se stříkací pistolí vítána, ...
SAVEA spol. s r.o. Otročiněves, Inzerováno před 3 dny

MALÍŘI, LAKÝRNÍCI MALÍŘI, LAKÝRNÍCI - Místo výkonu práce: Beroun a okolí. Požadavky: ŘP sk. B. Kontakt: telefonicky. Volné místo malíři, lakýrníci pro lokalitu Beroun.
MP oknoinvest s.r.o. Beroun, Inzerováno před 3 dny