Rosinter Czech Republic s.r.o.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt telefonicky PO+ST 9:00-11:00
Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Rosinter Czech Republic s.r.o.
Ulice: Nádražní 58
Město: Praha
PSČ: 150 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Balážová
Telefon: +420 733 129 146

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Rosinter Czech Republic s.r.o.