DATIX s.r.o.

Prodejce/kyně mobilních telefonů - www.mobilprovas.cz

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: prodejna Mobilprovas, areál OC Dragoun, Dragounská 2529/6, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy.

Pro naši zavedenou prodejnu v nákupním centru Dragoun - Cheb, hledáme šikovného/šikovnou prodejce/prodejkyni.

NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha zákazníků na prodejně
- prezentace výrobků a služeb zákazníkům, aktivní prodej
- komunikace se zákazníky na prodejně i po telefonu
- práce na PC a na internetu
- příjem a vyřizování reklamací
- administrativa, starost o chod prodejny
- znalost a přehled kompletního nabízeného zboží a služeb (zaškolíme)
- pracovní doba - směnný systém krátký x dlouhý týden (v jednom týdnu pracujete PO, ÚT, PÁ, SO, NE, v druhém týdnu pak pouze ST, ČT, vždy 9-20 hod).

NABÍZÍME:
- zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
- příjemné pracovní prostředí v nové prodejně
- možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
- motivující finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích
- pravidelné soutěže (několikrát do roka) v prodejních dovednostech o hodnotné ceny
- slevy na firemní produkty, slevy na servis telefonů, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify
- zajímavá a dobře ohodnocená práce
- možnost nástupu IHNED
- plat až 29.000,-Kč, nástupní plat 24.600,-Kč
- bonusy/prémie
- provize z prodeje
- sleva a firemní výrobky/služby.

POŽADUJEME:
- dobré komunikační a prezentační schopnosti
- příjemné vystupování a vzhled
- zkušenosti v oblasti prodeje výhodou
- znalost práce na PC na dobré úrovni, Word, Excel, internet
- optimismus, morální a trestní bezúhonnost
- spolehlivost a zodpovědnos

Požadavky
Práce s PC - znalost práce na PC na dobré úrovni, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Práce s PC - internet a elektronická pošta - internet

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 09. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodejce/kyně mobilních telefonů - www.mobilprovas.cz

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: DATIX s.r.o.
Ulice: Dragounská 2529
Město: Cheb
PSČ: 350 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Roman Obermajer
E-mail: ondrej@mobilprovas.cz
Telefon: +420 722 944 944

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DATIX, spol. s r.o.