PRODAVAČ(KA) - POKLADNÍ

Pracovní místo ( PRODAVAČ(KA) - POKLADNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
3.9.2018/základní vzdělání, možno i bez praxe
Směnnost různá, řídí se rozpisem směn. Práce na dobu určitou - 6 měsíců, na základě zhodnocení výsledků práce možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. Zodpovědný přístup k plnění úkolů, ochota k fyzické práci, zájem pracovat v týmu. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

VEDOUCÍ VEDOUCÍ - Místo výkonu práce: Březová. Upřesňující informace: nástup možný ihned, délka pracovního poměru dle dohody. Požadavky: ideálně vyučení v oboru, praxe v obchodu výhodou. Náplň práce: manipulace a zakládání zboží, práce v obslužném úseku, ...
COOP Hořovice, družstvo Březová, Inzerováno před 2 dny

DĚLNÍK NA STAVBĚ KANALIZACE - nástup možný ihned - mzda + výkonnostní odměny - požadovaná praxe 3 roky - pracovní doba 7:00 - 15:30 hod Zkušenost s pokládkou nebo výstavbou inženýrských sítí (kanalizace, vodovod). Volné místo dělník na stavbě kanalizace pro lokalitu Jemnice.
BaN STAV s.r.o. Jemnice, Inzerováno před 2 dny

STAVEBNÍ DĚLNÍCI Osobní kontakt po tel. domluvě pan Janál tel.: 739 374 894 (volat v době Po-Pá 7:00-14:00 hod.), email janal@galva.cz. Požadavky: ŘP sk. B. Náplň práce: výkopové a stavební práce, pokládka dlažby a obrubníků, pokládka kanalizací a vodovodů. ...
GALVA TRANS, s.r.o. Držovice, Inzerováno před 3 dny