Řidiči nákladních automobilů (18t), skupina C

Pracovní místo ( Řidiči nákladních automobilů (18t), skupina C ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kont.: e-mailem nebo telefonicky PO-PÁ 8 -17 hod..
Náplň práce: rozvoz obalových a vázacích materiálů po ČR, pondělí - pátek.
Volné místo řidiči nákladních automobilů (18t), skupina c pro lokalitu Praha.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Traktorista Řidičský průkaz T, zkušenosti se sklizním sena, provádění drobných oprav Kontakt: Lukáš Jindřich Ing., tel.: 721 368 888, 602352589 , e-mail: info@horsefarm.cz Volné místo traktorista pro lokalitu Hracholusky.
ŽITNÁ AGRO CENTRUM s.r.o. Hracholusky, Inzerováno včera

Řídící pracovník v oblasti kultury a zábavy Místo výkonu práce: Tyršova č.p. 1832/7, Praha Prvotní kontakt: andrej@etnosvet.cz Požadujeme min. praxi 2 roky v oboru, znalost anglického jazyka a minimálně ještě jednoho cizího jazyka ( ruština výhodou). ŘP sk. B. Hlavní náplní práce je ...
Etnosvět s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Řidiči logistiky Pozice: řidiči logistiky OC Náplň práce: Obsluha skladové techniky (VZV, VNA, retrak) Požadujeme: - pečlivost, spolehlivost a dochvilnost - praxi v řízení vzv (platné oprávnění na řízení VZV není podmínkou) - ochotu pracovat ve směnném ...
Doosan Bobcat EMEA s.r.o. Dobříš, Inzerováno před 2 dny