ČEROZFRUCHT s.r.o.

Fakturanti/pokladní

Odeslat

Pracovní náplň
Místo pracoviště:
- Pražská 298, Nehvizdy

Prvotní kontakt:
- tel.: 283 001 176
- personalni@ceroz.com

Upřesňující údaje:
- Náplní práce je fakturace, dobropisy, kontrola dokladů, archivace dokladů, vedení dokumetace atd. Vše na PC v programu SAP, na který budete po nástupu zaškoleni. - Režim práce krátký - dlouhý týden, 12 hodinové směny od 06:00 hod.
- Nástup dle dohody, možný ihned.
- Smlouva na dobu určitou, po obostranné dohodě možnost prodloužení.

Zaměstnanecké výhody:
- podnikové stravování
Volné místo fakturanti/pokladní pro lokalitu Nehvizdy.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Fakturanti/pokladní

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance
Pozici nabízí: ČEROZFRUCHT s.r.o.
Ulice: Pražská 298
Město: Nehvizdy
PSČ: 250 81

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Michaela Zmeškalová
E-mail: personalni@ceroz.com
Telefon: +420 283 001 176

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ČEROZFRUCHT s.r.o.