Fakturanti/pokladní

Pracovní místo ( Fakturanti/pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo pracoviště:
- Pražská 298, Nehvizdy

Prvotní kontakt:
- tel.: 283 001 176
- personalniatceroz.com

Upřesňující údaje:
- Náplní práce je fakturace, dobropisy, kontrola dokladů, archivace dokladů, vedení dokumetace atd. Vše na PC v programu SAP, na který budete po nástupu zaškoleni. - Režim ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance

Další volná místa

POKLADNÍCI POKLADNÍCI - Místo výkonu práce: Valeo Žebrák. Upřesňující informace: mzda - 15 500 Kč + procenta, - víkendy volné, - není nutné vyučení. Náplň práce: především se jedná o výdej jídla. Zaměstnanecké výhody: firemní doprava z práce do práce ...
Compass Group Czech Republic s.r.o. Žebrák, Inzerováno dnes

Prodavač/ka - pokladní Požadujeme: - spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost - znalost práce na PC Pracovní doba: PO-PÁ Bližší informace při osobním pohovoru Volné místo prodavač/ka - pokladní pro lokalitu Kladno.
ELKO, velkoobchod nápojů s.r.o. Kladno, Inzerováno před 2 dny

Hlavní pokladní v prodejně antikvariát Požadavky: - požadovaná praxe v knihkupectví - komunikační schopnost se zákazníky - jednou za tři týdny pracovní sobota Zaměstnanecké benefity: - stravenky - příspěvek na dopravu - příspěvek na odborné vzdělávání včetně jazykových kurzů - ...
EVA MICHÁLKOVÁ - AURORA Praha, Inzerováno před 2 dny