TOS VARNSDORF a.s.

Dispečer energetických zařízení

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky:
- vzdělání v oboru elektro na úrovni OU, SŠ nebo VŠ,
- praxe v oboru výhodou.

Náplň práce:
Samostatné řízení veškerých technologických procesů sloužících pro výrobu, rozvod a spotřebu energií, vody a stlačeného vzduchu (včetně řízení spotřeby elektrické energie, manipulace na vysokonapěťových zařízeních a řízení odběru elektrické energie.

Kontakt: e-mailem
Volné místo dispečer energetických zařízení pro lokalitu Varnsdorf.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Dispečer energetických zařízení

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: TOS VARNSDORF a.s.
Ulice: Říční 1774
Město: Varnsdorf
PSČ: 407 47

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vladimíra Hulánová Makalová
E-mail: vhulanova@tosvarnsdorf.cz
Telefon: +420 412 351 123

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TOS VARNSDORF a.s.