RK Invest s.r.o.

Barman/barmanka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Horní náměstí č.p. 433/21, Olomouc.
Kontakt je možný osobně na adrese pracoviště, telefonicky od 9:00 - 17:00 hod. nebo mailem.
Základní vzdělání v oboru, samostatnost, cílevědomost, kreativnost, pečlivost, svědomitost, týmová spolupráce, stabilní zázemí společnosti.
Náplň práce: příprava alkoholických, nealkoholických nápojů, káva, servis cukrářských výrobků.
Volné místo barman/barmanka pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Barman/barmanka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: RK Invest s.r.o.
Ulice: Horní náměstí 433
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Gina Richterová
E-mail: operagina@seznam.cz
Telefon: +420 722 290 091

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: RK Invest s.r.o.