NC Line a.s.

Chemici na lakovně

Odeslat

Pracovní náplň
z: 4.9.2018 a: 17.10.2018
Požadavky: výhodou vzdělání v oboru chemie, výhodou znalost kontroly chemikálií, znalost likvidace odpadních vod, nebezpečných odpadů, znalost složení lázní, evidence odpadů.
Výhody: náborový příspěvek až do výše 10 000,- Kč, příspěvek na životní pojištění po roce zaměstnání 1 500,- Kč, dotované stravování, 25 dní dovolené, zvýhodněné ceny dodávky elektřiny a zemního plynu, zvýhodněné podmínky mobilního operátora, bezplatné právní a finanční poradenství, odměna při významném pracovním výročí a životním jubileu.
Kontakt: Bc. Tereza Birošíková, telefon: 603 309 636, e-mail: birosikova@ncline.cz
Volné místo chemici na lakovně pro lokalitu Suchdol nad Odrou.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Chemici na lakovně

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Věda a výzkum
Pozici nabízí: NC Line a.s.
Ulice: Komenského 233
Město: Suchdol nad Odrou
PSČ: 742 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Tereza Birošíková
E-mail: birosikova@ncline.cz
Telefon: +420 603 309 636

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: NC Line a.s.