Radoslav Leher

KLEMPÍŘ/-KA, POKRÝVAČ

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Radoslav Leher, tel. 777 946 722, e-mail: radek.leher@seznam.cz
vyučen v oboru, pracovní poměr na dobu neurčitou, mzda 20 000-25 000 Kč, jednosměnný provoz, nástup IHNED.
Požadujeme: zdravotní způsobilost pro práci ve výškách, manuální zručnost, spolehlivost.
Volné místo klempíř/-ka, pokrývač pro lokalitu Vítkov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KLEMPÍŘ/-KA, POKRÝVAČ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Radoslav Leher
Ulice: 145
Město: Vítkov
PSČ: 747 47

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radoslav Leher
E-mail: Radek.Leher@seznam.cz
Telefon: +420 777 946 722

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Radoslav Leher