Strojník, řidič

Pracovní místo ( Strojník, řidič ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Způsob prvního kontaktu zájemce e-mailem: baumaschinen-zivotopisatseznam.cz
Místo výkonu práce Brno
Strojník kolového pásového rypadla, buldozeru, válce. Řidič C, sklápějícího vozu.
Praxe v oboru strojník nebo řidič
Volné místo strojník, řidič pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Zubní lékař/ka Místo výkonu práce: Petrovice 118. Požadujeme: spolehlivost, samostatnost, preciznost, příjemné vystupování, komunikativnost, řidičský průkaz sk.B výhodou, vhodné pro zkušeného lékaře s praxí, znalost německého jazyka výhodou. Nabízíme: velmi slušné ...
Lékárna Petrovice s.r.o. Petrovice, Inzerováno včera

Zubní lékař/ka Místo výkonu práce: Petrovice 118. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, spolehlivost, samostatnost, preciznost, příjemné vystupování, komunikativnost, řidičský průkaz sk.B výhodou, vhodné pro zkušeného lékaře s praxí, znalost německého jazyka ...

Zubní asistent/ka Místo výkonu práce: Petrovice 118. Požadujeme: VŠ nebo SŠ se stomatologickým zaměřením, nebo všeobecnou sestru s kurzem instrumentářky, spolehlivost, samostatnost, preciznost, příjemné vystupování, komunikativnost, praxe ve stomatologické ordinaci ...