BAUMASCHINEN s.r.o.

Strojník, řidič

Odeslat

Pracovní náplň
Způsob prvního kontaktu zájemce e-mailem: baumaschinen-zivotopis@seznam.cz
Místo výkonu práce Brno
Strojník kolového pásového rypadla, buldozeru, válce. Řidič C, sklápějícího vozu.
Praxe v oboru strojník nebo řidič
Volné místo strojník, řidič pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Strojník, řidič

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: BAUMASCHINEN s.r.o.
Město: Brno
PSČ: 602 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vladimír Šimera
E-mail: baumaschinen-zivotopis@seznam.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BAUMASCHINEN s.r.o.